Σύλλογος Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής

ΑΝΑΛΥΣΗ     ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑΣ     ΚΕΦ.  3 (αναρριχήσεις βράχου)

Ημ/νία  

 Βουνό-

Περιοχή

Αναρριχ.

πεδίο

Υψόμ. Διαδρομή Παλ. Νέα Υ.Δ Β.Δ Σχοινοσυντροφιά Σύλλογος βαθμοι
18/1/2014 Υμηττος Βραχοκηπος <1000m Παραχαρακτες * 25 m ΙΧ- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

19/1/2014 Παρνηθα Πηγη Αβραμη <1000m Forza Lugra * 20 m VIII+ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

19/1/2014 Παρνηθα Πηγη Αβραμη <1000m Καταιγιδα * 20 m VIII-/VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

15/2/2014 Παρνηθα Πηγη Αβραμη <1000m Εξω Καρδια * 20 m VIII+/IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

15/2/2014 Παρνηθα Πηγη Αβραμη <1000m G3 * 15 m VIΙΙ- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

23/2/2014 Λαυρεωτικη Κακια Θαλασσα <1000m Η Νεα * 25 m VIII-/VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14/3/2014 Υμηττος Βραχοκηπος <1000m Βλαχοκηπος * 20 m VIΙΙ- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

16/3/2014 Παρνηθα Απεναντι Αλογοπετρα <1000m Κατεμεκουλες 2 * 20 μ VIΙΙ- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

16/3/2014 Παρνηθα Απεναντι Αλογοπετρα <1000m Αστραπογιαννος * 35 μ VIII+ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

16/3/2014 Παρνηθα Απεναντι Αλογοπετρα <1000m Νενα * 20 μ VIΙΙ- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

16/3/2014 Παρνηθα Απεναντι Αλογοπετρα <1000m Περικλης * 20 μ VIII-/VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

25/3/2014 Υμηττος Σεσι <1000m Candida * 20 m VIII+/IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

25/3/2014 Υμηττος Σεσι <1000m Πουτσκαρος * 20 m VIII+/IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

25/3/2014 Υμηττος Σεσι <1000m Φευγα * 20 m VIII+/IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

30/3/2014 Καρδιτσα Μουζακι <1000m Akiwasha * 35 m ΙΧ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

5/4/2014 Μερεντα Μαρκοπουλο <1000m Freddy Krueger * 20 m VIII- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

5/4/2014 Μερεντα Μαρκοπουλο <1000m Mary Poppins * 20 m VIII- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

5/4/2014 Μερεντα Μαρκοπουλο <1000m Django * 20 m VIII+ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

13/4/2014 Παρνηθα Απεναντι Αλογοπετρα <1000m Συκια * 25 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

25/4/2014 Παρνωνας Λεωνιδιο <1000m Diet Dope * 30 m VIII/VIII+ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

26/4/2014 Παρνωνας Λεωνιδιο <1000m Bonobo * 30 m IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

26/4/2014 Παρνωνας Λεωνιδιο <1000m Βρωμικα Μυαλα * 30 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

4/5/2014 Παρνηθα Κορακοφωλια <1000m Διαμαντι * 25 m IX/IX+ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής-

3.1

2

06/06/14 Καλυμνος Iannis <1000m Βερυκοκο * 25 μ VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

06/06/14 Καλυμνος Iannis <1000m Σεβαστη * 20 μ VIII+ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

06/06/14 Καλυμνος Iannis <1000m Tufa King Pumped * 25 μ ΙΧ- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

7/6/2014 Καλυμνος Spartacus <1000m Daniboy * 20 m X- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

8/6/2014 Καλυμνος Οδυσσεια <1000m Ελιες * 25 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

8/6/2014 Καλυμνος Οδυσσεια <1000m Kulturistika * 20 μ VIII+ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

9/6/2014 Καλυμνος Secret Garden <1000m Crisis * 25 μ VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

9/6/2014 Καλυμνος Secret Garden <1000m Ricounet * 25 μ VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

9/6/2014 Καλυμνος Secret Garden <1000m Ικαριωτικος * 25 μ VIII+ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

9/6/2014 Καλυμνος Secret Garden <1000m Μελοδραμα * 25 μ VIII- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

10/6/2014 Καλυμνος Πανοραμα <1000m Lulu in the sky * 40 m IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

4/8/2014 Καλυμνος Secret Garden <1000m Adolflahaut * 25 μ VIII Σπαρης Δημ.-Παπαντωνιου Α. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

4/8/2014 Καλυμνος Secret Garden <1000m Μπαλλος * 25 μ VIII Σπαρης Δημ.-Παπαντωνιου Α. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

8/8/2014 Καλυμνος Spartacus <1000m Spartacus * 25 μ IX- Σπαρης Δημ.-Παπαντωνιου Α. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

9/8/2014 Καλυμνος Αργινωντα <1000m No sleep till Hammersmith * 20 μ VIII+ Σπάρης Δημ.-Βροντος Χ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

10/8/2014 Καλυμνος Οδυσσεια <1000m Μορφεας plus * 25 m IX- Σπάρης Δημ.-Καραμπατακης Κ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

11/8/2014 Καλυμνος Grande Grotta <1000m Πριαπος * 35 m ΙΧ Σπάρης Δημ.-Καραμπατακης Κ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

24/8/2014 Ξανθη Μεγαλη Σπηλια <1000m Γκριζες Ζωνες * 25 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

30/8/2014 Ταυγετος Λαγκαδα <1000m Σπηλετο * 25 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

30/8/2014 Ταυγετος Λαγκαδα <1000m Ηλιοσταλακτη * 25 m ΙΧ Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

31/8/2014 Ταυγετος Λαγκαδα <1000m Στεφανος Βορειος * 30 μ VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

28/9/2014 Μαυρηνορα Μαυροσουβαλα <1000m Nova Light * 30 m X- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

28/9/2014 Μαυρηνορα Μαυροσουβαλα <1000m Περασμα * 20 m IX Σπαρης Δημ.-Τουρικη Κ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

4/10/2014 Μαυρηνορα Μαυροσουβαλα <1000m Ραγιας * 25 m X- Σπαρης Δημ.-Τουρικη Κ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

28/10/2014 Υμηττος Βραχοκηπος <1000m Ελληνικο Κοπροσκυλο * 25 μ IX Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

02/11/2014 Παρνηθα Πηγη Αβραμη <1000m Mr Clean * 20 μ VIII+/IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

02/11/2014 Παρνηθα Πηγη Αβραμη <1000m Δροσοσταλιδς * 20 μ VIII- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

08/11/2014 Αιτωλοακαρνανια Κλεισουρα <1000m Ο Ζορο Ζοριζεται * 25 m IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

09/11/2014 Ερυμανθος Αλεποχωρι <1000m Βελζεβουλ * 25 m IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

09/11/2014 Ερυμανθος Αλεποχωρι <1000m Δερμα Φιδιου * 20 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

09/11/2014 Ερυμανθος Αλεποχωρι <1000m Σταλακτιτικη Συνουσια * 25 m IX Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

29/11/2014 Μερεντα Μαρκοπυλο <1000m The Goonies * 20 μ VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

30/11/2014 Παρνηθα Μικρη Βαρασοβα <1000m Το Τρακαρισμα * 20 μ VIII- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14/12/2014 Παρνηθα Απεναντι Αλογοπετρα <1000m Κατσαμπροκος  1 * 20 μ VIII- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14/12/2014 Παρνηθα Απεναντι Αλογοπετρα <1000m Περικλης Direct * 20 μ VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

20/12/2014 Υμηττος Λελακι <1000m Γατα του Σιαμ * 25 m VIII-/VIII Σπαρης Δημ.-Τουρικη Κ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

20/12/2014 Υμηττος Βραχοκηπος <1000m Τριτη Ηλικια * 25 m ΙΧ Σπαρης Δημ.-Τουρικη Κ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

23/12/2014 Υμηττος Βραχοκηπος <1000m Γευση Ασβεστολιθου * 25 m ΙΧ Σπαρης Δημ.-Παπαντωνιου Α. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

27/12/2014 Ποικιλο Ορος Ιερα Οδος <1000m Δρυος Πεσουσης * 20 μ VIII- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

28/12/2014 Ποικιλο Ορος Ιερα Οδος <1000m Αρχω * 20 μ VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

28/12/2014 Ποικιλο Ορος Ιερα Οδος <1000m Ευ Λεγω * 20 μ VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-12-30 Πάρνηθα Ekstrateia <1000 Callibius * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Ράνια Κουρέλη ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-12-30 Πάρνηθα Ekstrateia <1000 Phyle Campaign * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Ράνια Κουρέλη ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-27 Ποικίλο Iera Odos/ Amphitheatro <1000 Ta Panta Ri * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Ράνια Κουρέλη ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-26 Ποικίλο Iera Odos/ Amphitheatro <1000 Girasko Ai Didaskomenos * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Ράνια Κουρέλη ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-26 Ποικίλο Iera Odos/ Amphitheatro <1000 O Tolmon Nika * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Ράνια Κουρέλη ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-26 Ποικίλο Iera Odos/ Amphitheatro <1000 Eoroume En Tini * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Ράνια Κουρέλη ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-12 Κάλυμνος Kalymnos/ Sikati Cave <1000 Armata Sikati * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Nazo Catinez ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-11 Κάλυμνος Kalymnos/ Olympic Wall <1000 Tornado lou * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Nazo Catinez ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-07 Κάλυμνος Kalymnos/ Iliada <1000 Paris * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Nazo Catinez ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-05 Κάλυμνος Kalymnos/ Galatiani <1000 Calcite star * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Nazo Catinez ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-05 Κάλυμνος Kalymnos/ Galatiani <1000 Nymfi * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Nazo Catinez ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-05 Κάλυμνος Kalymnos/ Galatiani <1000 K44 * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Nazo Catinez ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-05 Κάλυμνος Kalymnos/ Galatiani <1000 Rognol * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Nazo Catinez ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-04 Κάλυμνος Kalymnos/ Spartan Wall <1000 Xerxes * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – August Schroider ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-11-04 Κάλυμνος Kalymnos/ Spartan wall <1000 Spartakiada * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – August Schroider ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-29 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Fourtouna * 30m 7b+ Δερμεντζής Δημήτρης – August Schroider ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-25 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Cyclops * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – August Schroider ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-25 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Patroclos reborn * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – August Schroider ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-22 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Steps ahead * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – August Schroider ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Il gigante e la bambina * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – August Schroider ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Uncle Bert * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – August Schroider ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Ghost Kitchen <1000 Resista * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Aundrey Sniezek ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Feta * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Aundrey Sniezek ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Aeolia * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Aundrey Sniezek ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Grande Grotta <1000 Kaly Pipe * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Aundrey Sniezek ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Ghost kitchen <1000 Dafni * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Aundrey Sniezek ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Ghost Kitchen <1000 Globus * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Aundrey Sniezek ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-09 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Joggel & Toggel * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-07 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Lucky Luka * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-10-07 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Inti raymi * 30m 7b+ Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-09-28 Κάλυμνος Kalymnos/ Secret garden <1000 Sam Suffit * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-09-28 Κάλυμνος Kalymnos/ Sikati Cave <1000 Mort aux chevres * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-09-28 Κάλυμνος Kalymnos/ Sikati Cave <1000 *Lolita * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-09-27 Κάλυμνος Kalymnos/ Arginonta <1000 Romance of stone * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-09-27 Κάλυμνος Kalymnos/ Arginonta <1000 Motörhead * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-09-26 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 The beast * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-09-21 Κάλυμνος Kalymnos/ Arginonta <1000 No sleep til Hammersmith * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-08-29 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Steinpilz * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-08-29 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Itaca * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-08-29 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Satyros * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Michel Scheirs ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-08-29 Κάλυμνος Kalymnos/ Secret Garden <1000 Baglamas * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-08-29 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Cigarillo * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-06-23 Κάλυμνος Kalymnos/ Secret garden <1000 Ricounet * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-06-23 Κάλυμνος Kalymnos/ Kalydna <1000 Nickel * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-06-22 Κάλυμνος Kalymnos/ Spartacus <1000 Spartacus * 30m 7b+ Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-06-11 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Lucky Strike * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-06-03 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Steps ahead * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-06-03 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Uncle Bert * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-06-02 Κάλυμνος Kalymnos/ Panorama <1000 Aeolia * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-27 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Daphne * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-27 Κάλυμνος Kalymnos/ Grande Grotta <1000 Ivi * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-23 Κάλυμνος Kalymnos/ Arhi <1000 Kastor * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-23 Κάλυμνος Kalymnos/ Arhi <1000 Eros * 30m 7b+ Δερμεντζής Δημήτρης – Natalia Strelkova ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-23 Κάλυμνος Kalymnos/ Arginonta <1000 Motorhead * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-22 Κάλυμνος Kalymnos/ Ghost Kitchen <1000 Elia * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-17 Κάλυμνος Kalymnos/ Iliada <1000 Dolonas * 30m 7b+ Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-17 Κάλυμνος Kalymnos/ Iliada <1000 Polipitis * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-17 Κάλυμνος Kalymnos/ Iliada <1000 Nestoras * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-17 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Island in the sun * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-17 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 *Amphora * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-17 Κάλυμνος Kalymnos/ Iliada <1000 Zorba le gros * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-17 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Kulturistika * 30m 7b Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-05-15 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Ciao Veccio * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-25 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Ulisse Coperto di Sale * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-24 Κάλυμνος Kalymnos/ Arginonta <1000 Lysistrati * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-24 Κάλυμνος Kalymnos/ North cape <1000 *Nirvana * 30m 7c Δερμεντζής Δημήτρης – GarethParry ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-24 Κάλυμνος Kalymnos/ Spartacus <1000 Kerveros * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Lenka Tsuvereva ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-24 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 Alfredo Alfredo * 30m 7b+ Δερμεντζής Δημήτρης – Lenka Tsuvereva ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-24 Κάλυμνος Kalymnos/ Grande Grotta <1000 DNA * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Lenka Tsuvereva ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-24 Κάλυμνος Kalymnos/ Iliada <1000 Paris * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Lenka Tsuvereva ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-24 Κάλυμνος Kalymnos/ Ghost kitchen <1000 Totenhansel * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Lenka Tsuvereva ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-24 Κάλυμνος Kalymnos/ Odyssey <1000 *Elies * 30m 7a+ Δερμεντζής Δημήτρης – Lenka Tsuvereva ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-23 Κάλυμνος Kalymnos/ Arhi <1000 Kastor * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Lenka Tsuvereva ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-04-05 Πάρνηθα Platosi/ Spilia Chasias <1000 Ivanois * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Σπάρης Δημήτρης ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-03-23 Πάρνηθα Platosi/ Spilia Chasias <1000 Man * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Σπάρης Δημήτρης ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-03-22 Πάρνηθα Platosi/ Spilia Chasias <1000 Antidrasi * 30m 7b+ Δερμεντζής Δημήτρης – Σπάρης Δημήτρης ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-03-15 Πάρνηθα Platosi/ Spilia Chasias <1000 Snoby * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Σπάρης Δημήτρης ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-01-27 Πάρνηθα Mikri Varasova/ Overhangs <1000 Poza * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Στεφανία Σεραφετινίδου ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-01-20 Πάρνηθα Epos Fylis <1000 Parthena * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Στεφανία Σεραφετινίδου ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-01-20 Πάρνηθα EPOS Fylis <1000 Penintaris * 30m 6c+ Δερμεντζής Δημήτρης – Στεφανία Σεραφετινίδου ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-01-18 Πεντέλη Sympligades/ North Wall <1000 Dimitra * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Στεφανία Σεραφετινίδου ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

14-01-05 Τρίκαλα Theopetra/ B1 <1000 Richellie * 30m 7a Δερμεντζής Δημήτρης – Βασίλης Γυφτάκης ΕΠΟΣ Φυλής

3.1

2

18/4/2014 Μετέωρα Ντούπιανη <1000 Κλεισούρα του Γάτου Ντιρέκτ * 80-120m VI+ Γιώγος Χρήστος, Βασιλάκης Νίκος ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.2

2

19/4/2014 Μετέωρα Ντούπιανη <1000 Χωρίς επιφύλαξη * 120-240m VI Γιώγος Χρήστος, Βασιλάκης Νίκος, Θέμης Μαρκόπουλος ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.3

2

16/12/14 Ποικίλο ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ <1000 ΑΚΡΩΩΝ ΑΩΤΟΝ * 30m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

22/10/14 Υμηττός ΛΕΛΑΚΙ <1000 ΓΑΤΑ ΤΟΥ ΣΙΑΜ * 30m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

19/8/14 ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ <1000 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ * 30m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

31/5/14 ΠΑΡΝΗΘΑ ΚΟΡΑΚΟΦΩΛΙΑ <1000 ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ * 18m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

21/7/14 ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΚΑΛΥΔΝΑ <1000 ΘΕΟΔΩΡΑ * 20m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

2/1/14 ΠΑΡΝΗΘΑ ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ <1000 ΜΗ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΤΑΡΑΤΕ * 30m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

5/4/2014 ΠΑΡΝΗΘΑ ΜΙΚΡΗ ΒΑΡΑΣΟΒΑ <1000 ΧΗΜΕΙΑ * 20m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

28/7/14 ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΣΥΜΠΛΗΓΑΔΕΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ <1000 IGEL * 20m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

28/7/14 ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΣΥΜΠΛΗΓΑΔΕΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ <1000 ΗΟΜΟ SAPIENS * 20m VIII- Αλεξάνδρα Δημητράκου – Γεωργία Κωστοπούλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

21/06/2014 Παρνηθα Κορακοφωλια <1000 Τονωση * 22μ 7c Ανδρέας Μάρκου, Χριστινα παπαδοπουλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

21/06/2014 Παρνηθα Χουνη <1000 Γιαννικος * 15μ 7b+ Ανδρέας Μάρκου, Χριστινα παπαδοπουλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

21/06/2014 Παρνηθα Αλογοπετρα <1000 Αραλου * 30μ 7b+ Ανδρέας Μάρκου, Χριστινα παπαδοπουλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

09/11/2014 Παρνηθα Αλογοπετρα <1000 Πασπαρτου * 30μ 8a Ανδρέας Μάρκου, Χριστινα παπαδοπουλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

22/02/2014 Ποικιλον Ιερα οδος <1000 Μολων λαβε * 30μ 7c Ανδρέας Μάρκου, Χριστινα παπαδοπουλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

23/02/2014 Μαυροσουβαλα Μαυροσουβαλα <1000 Εκπαιδευτικη * 25μ 7b+ Ανδρέας Μάρκου, Χριστινα παπαδοπουλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

12/07/2014 Γκιωνα Πυραμιδα >1000 "Αν έχεις το Θεό σου" * 190μ VIII- A1 Ανδρέας Μάρκου, Γιωργος κρικελης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.5

3

13/07/2014 Γκιωνα Πυραμιδα >1000 "Ζουζού" * 240μ VIII- A1 Ανδρέας Μάρκου,Γιωργος κρικελης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.5

3

9/8/2014 Ολυμπος Σκολιο >1000 "Φαίδων Γαληνός" * 550μ VI Ανδρέας Μάρκου,Βασιλης Τρολιας ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.6

4

10/8/2014 Ολυμπος Στεφανι >1000  "Μάτι" * 135μ V+ Ανδρέας Μάρκου,Βασιλης Τρολιας ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.5

3

16/11/2014 λεωνιδιο Διδυμες σπηλιες <1000 Bonobo * 22m 7b+ Ανδρέας Μάρκου,Χριστινα παπαδοπουλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

16/11/2014 λεωνιδιο Διδυμες σπηλιες <1000 mr.magoo * 22m 7c+ Ανδρέας Μάρκου,Χριστινα παπαδοπουλου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

16/8/2014 Όλυμπος >1000 Κόψη Ναούμ (Ξερολάκκι) * 2500μ AD+ Φαλήρεας ΓεράσιμοςΚατσιώπης Διονύσιος ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.7

5

25/10/2014 Νεμέα Πολύφεγγος <1000 1-2η σχοινιά“Τα άλογα του Διομήδη”, 3η σχοινιά“ Το ελάφι της Κυρήνειας” * 130μ VII

Φαλήρεας Γεράσιμος

Καγιαυτάκης Ιωάννης

ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.3

2

17/4/2014 Μετέωρα Υψηλοτέρα <1000 Δανάη * 125μ. VII- Φουνδουλάκης Εμμ. – Ευαγγελίδης Χρήστος ΕΠΟΣ Φυλής – ΕΟΣ Αχαρνων

3.3

2

18/4/2014 Μετέωρα Ντούπιανη <1000 Sudostwand * 160μ VII- Φουνδουλάκης Εμμ. – Ευαγγελίδης Χρήστος ΕΠΟΣ Φυλής – ΕΟΣ Αχαρνων

3.3

1

30/5/2014 Πάρνηθα Φλαμπούρι >1000 Άμστελ * 90μ VI Φουνδουλάκης Εμμ. – Ευαγγελίδης Χρήστος ΕΠΟΣ Φυλής – ΕΟΣ Αχαρνων

3.4

1

30/9/2014 Πάρνηθα Φλαμπούρι >1000 Μεταμόσχευση * 90μ VI Φουνδουλάκης Εμμ. – Μαστρόκαλος Μάριος ΕΠΟΣ Φυλής – ΕΟΣ Πατρών

3.4

1

27/10/2014 Μετέωρα Άγιο Πνεύμα <1000 Traumpheiler * 250m V+ Φουνδουλάκης Εμμ. – Ευαγγελίδης Χρήστος ΕΠΟΣ Φυλής – ΕΟΣ Αχαρνων

3.3

1

17/11/2014 Βαράσοβα Τοίχος Αφρικάνας <1000 Ελληνομανία * 180m VII- Φουνδουλάκης Εμμ. – Ευαγγελίδης Χρήστος ΕΠΟΣ Φυλής – ΕΟΣ Αχαρνων

3.3

1

21/09/2014 Λιάκουρα Φτερόλακκα >1000 Κόψη Λιάκουρας * 617m V- Τσερεμέγκλη Αλεξάνδρα, Γιώργος Ιωσηφίδης, Κώστας Φόλας, Χρήστος Παπάζιος, Γεράσιμος Μπαζιώτης, Άκης Καραπετάκος ΕΠΟΣ Φυλής, ΠΟΑ

3.6

2

18/10/2014 Βαράσοβα Κρυονέρι <1000 Κόψη Βαράσοβας * 900m V- Αντωνόπουλος Αντώνης, Γεράσιμος Μπαζιώτης ΣΕΟ, ΕΠΟΣ Φυλής

3.3

1

18/4/14 Andalucia Desplomilandia <1000 Fran sin natra * 20 m VIII+/IX- Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

18/4/14 Andalucia Desplomilandia <1000 Liron Careto * 20 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

18/4/14 Andalucia Desplomilandia <1000 Cosas Caseras * 25 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

18/4/14 Andalucia Desplomilandia <1000 Viejos y Puretas * 20 m VIII Σπαρης Δημ.-Λαμπρούκου Μ. ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

1/1/14 Λεωνίδιο Λεωνίδιο <1000 Σοκολατίνα * 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

1/1/14 Λεωνίδιο Λεωνίδιο <1000 Ντίντα * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

2/1/14 Λεωνίδιο Λεωνίδιο <1000 SoapOpera * 9- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

2/1/14 Λεωνίδιο Λεωνίδιο <1000 ΧΑΔΑ * 9- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

2/1/14 Λεωνίδιο Λεωνίδιο <1000 Τρούφα * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

11/1/14 Στροφές Στροφές <1000 Παιχνίδια της Μοίρας * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

11/1/14 Στροφές Στροφές <1000 Bruce Lee * 9 Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

11/1/14 Στροφές Στροφές <1000 Μαγνητική Βελόνα * 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

23/1/14 Αλογόπετρα Αλογόπετρα <1000 Περικλής * 8 Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

23/1/14 Αλογόπετρα Αλογόπετρα <1000 Νένα * 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

7/2/14 Λεωνίδιο Λεωνίδιο <1000 Μπουζ * 9 Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

22/2/14 Χάος Χάος <1000 Ασημένιο Πηρούνι * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

22/2/14 Χάος Χάος <1000 Galvanization * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

16/3/14 Χάος Χάος <1000 Hulk * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

10/4/14 Χάος Χάος <1000 Μικρό Ψάρι * 9 Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

22/4/14 Χάος Χάος <1000 Καυτή Πατάτα * 8 Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

2/5/14 Χάος Χάος <1000 Mutaba * 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

4/5/14 Χάος Χάος <1000 Σειρήνα * 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

5/5/14 Χάος Χάος <1000 Nemo me impunne lacessit χ 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

6

6/5/14 Χάος Χάος <1000 Δαίδαλος * 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

7/5/14 Χάος Χάος <1000 Pentelian Shot χ 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

6

8/5/14 Χάος Χάος <1000 Patinage x 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

6

9/5/14 Χάος Χάος <1000 To φτερό του καρχαρία x 8- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

6

10/5/14 Χάος Χάος <1000 Αρπίια * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

11/5/14 Χάος Χάος <1000 Έχιδνα * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

12/5/14 Χάος Χάος <1000 Πλάκα Αλιγιάννη χ 9- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

6

13/5/14 Χάος Χάος <1000 Certificat de valeur pasee x 10- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

6

14/5/14 Χάος Χάος <1000 Hopeless case of a kid in denial x 9+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

6

15/5/14 Χάος Χάος <1000 Kaipiraki * 9- Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

16/5/14 Χάος Χάος <1000 Antifa * 9+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

17/5/14 Χάος Χάος <1000 Floor manager * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

18/5/14 Χάος Χάος <1000 Must2riders * 8+ Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

19/5/14 Χάος Χάος <1000 Είστε * 9 Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

7/11/14 Αλογόπετρα Σπηλιά Ρούσσου <1000 Για τον πούτσο * 9 Κωνσταντίνος Βροχίδης, Μαντά Γεωργία ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

8/02/2014 Μαρκόπουλο Mad max v 18 VIII Ζ.Κωστοπουλου-Δανάη Πιπερίδου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

16/02/2014 Ιερά Οδός Ο Τολμών Νικά v 30 VIII- Z.Kωστοπούλου-Αννα Τζιομάκη ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

21/03/2014 Ιερά Οδός Ακρων-Αωτο V 30 VIII Z.Κωστοπούλου-Γρηγόρης Κυρούσης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

12/01/2014 Κάλυμνος Ολυμπιακός Τοίχος Biloute v 25 VIII Ζ.Κωστοπούλου-Βας.Παπαδάκης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

19/04/2014 Βαράσοβα Κρυονέρι Ταξίδι των αργοναυτών α μέρος v 275 VII+ Ζ.Κωστοπ-Βας.Παπαδακης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.3

2

20/04 2014 Βαράσοβα Κρυονέρι Θάλεια v 155 VI+ Ζ.Κωστοπούλου-Βας.Παπαδάκης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.3

2

21/04/2014 Βαράσοβα Κρυονέρι Ελληνομανία v 240 VII- Ζ.Κωστοπούλου-Βας.Παπαδάκης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.3

2

Μάιος 2014 Πάρνηθα Κορακοφωλια Σφίγγα v 20 VIII- Ζ.Κωστοπουλου-Βας.Παπαδάκης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

08/06/2014 Κάλυμνος Secret Garden Ricounet v 25 VIII Ζ.Κωστοπουλου-Γ.Ποταμιάνου ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

07/09/2014 Πάρνηθα Κορακοφωλιά Μπλάστης v 20 VIII- Z.Κωστοπούλου-Αννα  Τζιομάκη ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

14/09/2014 Πάρνηθα Αρμα Δαμόκλειος Σπάθη v 80 VI Ζ.Κωστοπούλου-Διονύσης Κατσιόπης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.2

2

21/09/2014 Υμμητός Σέσι Σέσουλας v 17 VIII-/VIII Ζ.Κωστοπούλου-Ελίνα Τερζάκη ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.1

2

27/9/2014 Mετέωρα Καλλιμαύχη του Δεσπότη Νοτιοδυτικός δρόμος v 120 V+ Ζ.Κωστοπούλου-Σταύρος Μωραιτίνης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.3

1

26/9/2014 Μετέωρα Αμπάρια Το μάτι της γοργόνας v 135 VI Ζ.Κωστοπούλου-Σταύρος Μωραϊτίνης ΕΠΟΣ ΦΥΛΗΣ

3.3

1