Contact

Ελληνικός Πολιτιστικός Ορειβατικός Σύλλογος Φυλής (Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής)
Αλιάνθου 5 ΦΥΛΗ 13351
Τηλ.210-2411148
φαξ: 210-2412099
Κιν.6981005737, 6973693552

Tραπεζικός λογαριασμός Συλλόγου
EUROBAΝK ΑΡΙΘΜΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ: 0026.0449.14.0200232769
ΙΒΑΝ : GR2402604490000140200232769
Όνομα ιδιοκτήτη λογαριασμού: Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής

Follow

Παρασκευή, Οκτώβριος 18, 2019

Ημερολόγιο Πεζοποριών και Αναβάσεων

Νοέμβριος,
2018
Νοέμβριος 2018
Κυρ Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ
28 29 30 31 1 Thursday, 1 Nov 2018 2 Friday, 2 Nov 2018 3 Saturday, 3 Nov 2018
4 Sunday, 4 Nov 2018 5 Monday, 5 Nov 2018 6 Tuesday, 6 Nov 2018 7 Wednesday, 7 Nov 2018 8 Thursday, 8 Nov 2018 9 Friday, 9 Nov 2018 10 Saturday, 10 Nov 2018
11 Sunday, 11 Nov 2018 12 Monday, 12 Nov 2018 13 Tuesday, 13 Nov 2018 14 Wednesday, 14 Nov 2018 15 Thursday, 15 Nov 2018 16 Friday, 16 Nov 2018 17 Saturday, 17 Nov 2018
18 Sunday, 18 Nov 2018 19 Monday, 19 Nov 2018 20 Tuesday, 20 Nov 2018 21 Wednesday, 21 Nov 2018 22 Thursday, 22 Nov 2018 23 Friday, 23 Nov 2018 24 Saturday, 24 Nov 2018
25 Sunday, 25 Nov 2018 26 Monday, 26 Nov 2018 27 Tuesday, 27 Nov 2018 28 Wednesday, 28 Nov 2018 29 Thursday, 29 Nov 2018 30 Friday, 30 Nov 2018 1
Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες