Contact

Ελληνικός Πολιτιστικός Ορειβατικός Σύλλογος Φυλής (Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής)
Αλιάνθου 5 ΦΥΛΗ 13351
Τηλ.210-2411148
φαξ: 210-2412099
Κιν.6981005737, 6973693552

Tραπεζικός λογαριασμός Συλλόγου
EUROBAΝK ΑΡΙΘΜΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ: 0026.0449.14.0200232769
ΙΒΑΝ : GR2402604490000140200232769
Όνομα ιδιοκτήτη λογαριασμού: Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής

Follow

Πέμπτη, Νοέμβριος 21, 2019

Ημερολόγιο Πεζοποριών και Αναβάσεων

Ιούλιος,
2019
Ιούλιος 2019
Κυρ Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ
30 1 Monday, 1 Jul 2019 2 Tuesday, 2 Jul 2019 3 Wednesday, 3 Jul 2019 4 Thursday, 4 Jul 2019 5 Friday, 5 Jul 2019 6 Saturday, 6 Jul 2019
7 Sunday, 7 Jul 2019 8 Monday, 8 Jul 2019 9 Tuesday, 9 Jul 2019 10 Wednesday, 10 Jul 2019 11 Thursday, 11 Jul 2019 12 Friday, 12 Jul 2019 13 Saturday, 13 Jul 2019
14 Sunday, 14 Jul 2019 15 Monday, 15 Jul 2019 16 Tuesday, 16 Jul 2019 17 Wednesday, 17 Jul 2019 18 Thursday, 18 Jul 2019 19 Friday, 19 Jul 2019 20 Saturday, 20 Jul 2019
21 Sunday, 21 Jul 2019 22 Monday, 22 Jul 2019 23 Tuesday, 23 Jul 2019 24 Wednesday, 24 Jul 2019 25 Thursday, 25 Jul 2019 26 Friday, 26 Jul 2019 27 Saturday, 27 Jul 2019
28 Sunday, 28 Jul 2019 29 Monday, 29 Jul 2019 30 Tuesday, 30 Jul 2019 31 Wednesday, 31 Jul 2019 1 2 3
Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες