Contact

Ελληνικός Πολιτιστικός Ορειβατικός Σύλλογος Φυλής (Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής)
Αλιάνθου 5 ΦΥΛΗ 13351
Τηλ.210-2411148
φαξ: 210-2412099
Κιν.6981005737, 6973693552

Tραπεζικός λογαριασμός Συλλόγου
EUROBAΝK ΑΡΙΘΜΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ: 0026.0449.14.0200232769
ΙΒΑΝ : GR2402604490000140200232769
Όνομα ιδιοκτήτη λογαριασμού: Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής

Follow

Παρασκευή, Οκτώβριος 30, 2020

Πρόγραμμα Πεζοποριών και Αναβάσεων

Νοέμβριος,
2020
Νοέμβριος 2020
Κυρ Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ
1 Sunday, 1 Nov 2020 2 Monday, 2 Nov 2020 3 Tuesday, 3 Nov 2020 4 Wednesday, 4 Nov 2020 5 Thursday, 5 Nov 2020 6 Friday, 6 Nov 2020 7 Saturday, 7 Nov 2020
8 Sunday, 8 Nov 2020 9 Monday, 9 Nov 2020 10 Tuesday, 10 Nov 2020 11 Wednesday, 11 Nov 2020 12 Thursday, 12 Nov 2020 13 Friday, 13 Nov 2020 14 Saturday, 14 Nov 2020
15 Sunday, 15 Nov 2020 16 Monday, 16 Nov 2020 17 Tuesday, 17 Nov 2020 18 Wednesday, 18 Nov 2020 19 Thursday, 19 Nov 2020 20 Friday, 20 Nov 2020 21 Saturday, 21 Nov 2020
22 Sunday, 22 Nov 2020 23 Monday, 23 Nov 2020 24 Tuesday, 24 Nov 2020 25 Wednesday, 25 Nov 2020 26 Thursday, 26 Nov 2020 27 Friday, 27 Nov 2020 28 Saturday, 28 Nov 2020
29 Sunday, 29 Nov 2020 30 Monday, 30 Nov 2020 1 2 3 4 5
Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες