Contact

Ελληνικός Πολιτιστικός Ορειβατικός Σύλλογος Φυλής (Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής)
Αλιάνθου 5 ΦΥΛΗ 13351
Τηλ.210-2411148
φαξ: 210-2412099
Κιν.6981005737, 6973693552

Tραπεζικός λογαριασμός Συλλόγου
EUROBAΝK ΑΡΙΘΜΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ: 0026.0449.14.0200232769
ΙΒΑΝ : GR2402604490000140200232769
Όνομα ιδιοκτήτη λογαριασμού: Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής

Follow

Τρίτη, Αύγουστος 04, 2020

Πρόγραμμα Πεζοποριών και Αναβάσεων

Αύγουστος,
2020
Κυρ Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ
26 27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 Aug 2020
2 Sunday, 2 Aug 2020 3 Monday, 3 Aug 2020 4 Tuesday, 4 Aug 2020 5 Wednesday, 5 Aug 2020 6 Thursday, 6 Aug 2020 7 Friday, 7 Aug 2020 8 Saturday, 8 Aug 2020
9 Sunday, 9 Aug 2020 10 Monday, 10 Aug 2020 11 Tuesday, 11 Aug 2020 12 Wednesday, 12 Aug 2020 13 Thursday, 13 Aug 2020 14 Friday, 14 Aug 2020 15 Saturday, 15 Aug 2020
16 Sunday, 16 Aug 2020 17 Monday, 17 Aug 2020 18 Tuesday, 18 Aug 2020 19 Wednesday, 19 Aug 2020 20 Thursday, 20 Aug 2020 21 Friday, 21 Aug 2020 22 Saturday, 22 Aug 2020
23 Sunday, 23 Aug 2020 24 Monday, 24 Aug 2020 25 Tuesday, 25 Aug 2020 26 Wednesday, 26 Aug 2020 27 Thursday, 27 Aug 2020 28 Friday, 28 Aug 2020 29 Saturday, 29 Aug 2020
30 Sunday, 30 Aug 2020 31 Monday, 31 Aug 2020 1 2 3 4 5
Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες