Contact

Ελληνικός Πολιτιστικός Ορειβατικός Σύλλογος Φυλής (Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής)
Αλιάνθου 5 ΦΥΛΗ 13351
Τηλ.210-2411148
φαξ: 210-2412099
Κιν.6981005737, 6973693552

Tραπεζικός λογαριασμός Συλλόγου
EUROBAΝK ΑΡΙΘΜΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ: 0026.0449.14.0200232769
ΙΒΑΝ : GR2402604490000140200232769
Όνομα ιδιοκτήτη λογαριασμού: Ε.Π.Ο.Σ.Φυλής

Follow

Τρίτη, Ιούλιος 27, 2021
Κέα, αρχαία Καρθαία
Κέα, αρχαία Καρθαία

Κυριακή 11 Ιουλίου:

Διαδρομή 3 (Αρισταίος): Ιουλίδα-Αγία Τριάδα-Μεσαριά- Προφήτης Ηλίας-Καρθαία., Διαδρομή 6 ( Καρθαία):  Καρθαία-Σταυρουλάκι

Συνάντηση στο Λαύριο, στις 08:30, αναχώρηση με το πλοίο των 09:00 και άφιξη στο λιμάνι της Κορρησίας.  Μεταφορά με λεωφορείο [ ... ]

Περισσότερα...
Καλοκαιρινή Σχολή Αναρρίχησης Βράχου Αρχαρίων - ΙΟΥΛΙΟΣ 2021
Καλοκαιρινή Σχολή Αναρρίχησης Βράχου Αρχαρίων - ΙΟΥΛΙΟΣ 2021...

7/Ιουλ - 25/Ιουλ

Η σχολή προσφέρει μια συγκροτημένη εισαγωγική γνώση και εμπειρία στη δραστηριότητα της αναρρίχησης συνδυάζοντας την εκπαίδευση στον βράχο με την χαλάρωση στην θάλασσα. Πραγματοποιείται σε φυσικά πεδία της Αττικής και σε παραθαλάσσιες περιοχές.

 

Στη [ ... ]

Περισσότερα...
ΛΗΜΝΟΣ
ΛΗΜΝΟΣ

Λήμνος Τρι.24/8 - Τρι.31/8      

Το νησί του Ηφαίστου, της μυθολογίας, των χρυσοκίτρινων λόφων των λιβαδιών, των υπέροχων ακτών και των ήπιων πεζοπορικών διαδρομών.

Τρίτη 24/8

Αναχώρηση στις 23:00 από την αφετηρία μας για το Λαύριο, επιβίβαση στο πλοίο και αναχώρηση [ ... ]

Περισσότερα...

Πρόγραμμα Πεζοποριών και Αναβάσεων

Σεπτέμβριος,
2020
Σεπτέμβριος 2020
Κυρ Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ
30 31 1 Tuesday, 1 Sep 2020 2 Wednesday, 2 Sep 2020 3 Thursday, 3 Sep 2020 4 Friday, 4 Sep 2020 5 Saturday, 5 Sep 2020
6 Sunday, 6 Sep 2020 7 Monday, 7 Sep 2020 8 Tuesday, 8 Sep 2020 9 Wednesday, 9 Sep 2020 10 Thursday, 10 Sep 2020 11 Friday, 11 Sep 2020 12 Saturday, 12 Sep 2020
13 Sunday, 13 Sep 2020 14 Monday, 14 Sep 2020 15 Tuesday, 15 Sep 2020 16 Wednesday, 16 Sep 2020 17 Thursday, 17 Sep 2020 18 Friday, 18 Sep 2020 19 Saturday, 19 Sep 2020
20 Sunday, 20 Sep 2020 21 Monday, 21 Sep 2020 22 Tuesday, 22 Sep 2020 23 Wednesday, 23 Sep 2020 24 Thursday, 24 Sep 2020 25 Friday, 25 Sep 2020 26 Saturday, 26 Sep 2020
27 Sunday, 27 Sep 2020 28 Monday, 28 Sep 2020 29 Tuesday, 29 Sep 2020 30 Wednesday, 30 Sep 2020 1 2 3
Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες